do strony glownej  strona główna   Uniwersytet Gdański | adresy i telefony na wydziale     
Katedra
Działalność Katedry
Program Leonardo
Krajowa Agencja LdV
Biuro Programów Europejskich UG.


Przedmioty wykładane w ramach Katedry
Co to jest RePro ?
RePro Case Studies
Podręczniki
    - dla wykładowców
    - dla studentów
Partnerzy projektu
Firmy uczestniczące
Członkowie zespołu WZ UG
Harmonogram projektu
Zakresy odpowiedzialności
Aktualności


Współpraca z innymi uczelniami z Polski i z zagranicy
Co to jest PBL ?
Pożyteczne strony
Forum
Galeria

 
Koordynator i partnerzy projektu

Savonia ammattikorkeakoulu

RePro Project Coordinator
Savonia University of Applied Sciences

Microkatu 1 M, PL 6
70201 Kuopio
Finland
Tel. +358 17 255 6000
www.savonia-amk.fi External link

Riitta Rissanen, Ph.D. (Ed.), M.Sc. (Econ.)
Email: riitta.rissanen@savonia-amk.fi

Marja Janhunen, B.Sc. (Eng.
& Econ.)
Email:
marja.janhunen@savonia-amk.fi

Anneli Juutilainen, Ph.D. (Econ. Sc.), Msc (Tourism Planning)
Email:
anneli.juutilainen@savonia-amk.fi

Tuula Linnas, M.Sc. (Econ.)
Email:
tuula.linnas@savonia-amk.fi

Finland

 

 

 

Hämeen ammattikorkeakoulu

HAMK University of Applied Sciences
Visamäentie 35, PL 230
13100 Hämeenlinna
Finland
Tel. +358 3 6461
www.hamk.fi External link

Helena Aarnio, Ph.D.
Email:
helena.aarnio@hamk.fi

Leena Ahonen, M.Sc. (Econ.)
Email:
leena.ahonen@hamk.fi

Finland

 

 

 

Berufsakademie Mannheim

Berufsakademie Mannheim
University of

Cooperative Education
Coblitzweg 7
68163 Mannheim
Germany
Puh.
+49 621 41050
www.ba-mannheim.de External link

Rainer Beedgen, Prof. Dr.
E-mail:
beedgen@ba-mannheim.de

Bernhard Ling, Prof. Dr.
E-mail:
ling@ba-mannheim.de

Germany

 

 

 

Istituto Tecnico Commerciale

Istituto Tecnico Commerciale
Enrico Tosi”

Viale Stelvio 173
21052 Busto Arsizio (VA)
Italy
Puh. +39 0331 372 011
www.itctosi.va.it

 External link

Maria Giovanna Colombo, B.Sc. (Pol.)
Email: maria.colombo@itctosi.va.it

Francesca Benedetti, B.Sc. (Econ.)
Email:
francesca.benedetti@itctosi.va.it

Italy

 

 

 

Rezeknes Augstskola

Rezeknes Augstskola
Atbrivosanas aleja 90
4600 Rezekne
Latvia
Puh. +371 46 23709
www.ru.lv

 External link

Iveta Graudina, M.Sc. (Soc.)
Email:
iveta.graudina@ru.lv

Latvia

 

 

 

University of Gdansk

University of Gdansk
ul. Armii Krajowei
101, 81-824 Sopot
Poland
Puh. +48 58 551 00 61
www.wzr.pl

 External link

Kamila Bielawska, Ph.D. (Econ.)
Email: kbielawska@wzr.pl

Poland

 

 

 

Oxford Brookes University

Oxford Brookes University
Headington Campus
Gipsy Lane, Oxford
OX3 0BP, UK

Puh.
+44 1865 74 1111
www.brookes.ac.uk External link

Alexandros Paraskevas,
M.Sc., B.Sc., MHCIMA
Email:
aparaskevas@brookes.ac.uk

UK

 

 

 

Tekstrategy Ltd

Tekstrategy Ltd
4 University way of
Royal Albert way,
London E16 2RD, UK
Puh.
+44 20 8223 7781
www.tekstrategy.co.uk External link

Razak Grady, Dr.
Email: razak@tekstrategy.co.uk

UK

 


wstecz


  do strony glownej wydziału  strona główna Adresy i telefony na UG   Biblioteka główna UG  
kontakt z webmasterem   kontakt z webmasterem
Leonardo da Vinci
do strony głównej UG do strony głównej wydziału do strony głównej wydziału